B43231B2108M
B43231B2108M EPCOS - TDK Electronics
B41231_B43231_2008.pdf
Виробник: EPCOS - TDK Electronics
Description: CAP ALUM 1000UF 20% 200V SNAP
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Aluminium Electrolytic Capacitors - Snap In ALUMINUM ELECTROLYTIC SNAP-IN 1000 F 200V 35X30.
Інші пропозиції B43231B2108M
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
B43231B2108M B43231B2108M Виробник : EPCOS / TDK B43231-1206869.pdf Aluminium Electrolytic Capacitors - Snap In ALUMINUM ELECTROLYTIC SNAP-IN 1000 F 200V 35X30