B43231C5337M
B43231C5337M EPCOS - TDK Electronics
Виробник: EPCOS - TDK Electronics
Description: CAP ALUM 330UF 20% SNAP
Packaging: Bulk
Tolerance: ±20%
Applications: General Purpose
Lead Spacing: 0.394" (10.00mm)
Lifetime @ Temp.: 2000 Hrs @ 85°C
Part Status: Active
Capacitance: 330 µF
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CAP ALUM 330UF 20% SNAP, Packaging: Bulk, Tolerance: ±20%, Package / Case: Radial, Can - Snap-In, Polarization: Polar, Mounting Type: Through Hole, Applications: General Purpose, Lead Spacing: 0.394" (10.00mm), Lifetime @ Temp.: 2000 Hrs @ 85°C, Part Status: Active, Capacitance: 330 µF.