B43231E2157M
B43231E2157M EPCOS - TDK Electronics
B41231_B43231_2008.pdf
Виробник: EPCOS - TDK Electronics
Description: CAP ALUM 150UF 20% 250V SNAP
Написати відгук
Aluminium Electrolytic Capacitors - Snap In ALUMINUM ELECTROLYTIC SNAP-IN 150 F 250V 22X25.
Інші пропозиції B43231E2157M
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
B43231E2157M B43231E2157M Виробник : EPCOS / TDK B43231-1206869.pdf Aluminium Electrolytic Capacitors - Snap In ALUMINUM ELECTROLYTIC SNAP-IN 150 F 250V 22X25