B43231E2827M
B43231E2827M EPCOS - TDK Electronics
B41231_B43231_2008.pdf
Виробник: EPCOS - TDK Electronics
Description: CAP ALUM 820UF 20% 250V SNAP
Написати відгук
Aluminium Electrolytic Capacitors - Snap In ALUMINUM ELECTROLYTIC SNAP-IN 820 F 250V 30X40.
Інші пропозиції B43231E2827M
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
B43231E2827M B43231E2827M Виробник : EPCOS / TDK B43231-1206869.pdf Aluminium Electrolytic Capacitors - Snap In ALUMINUM ELECTROLYTIC SNAP-IN 820 F 250V 30X40