B43231F2227M
B43231F2227M EPCOS - TDK Electronics
B41231_B43231_2008.pdf
Виробник: EPCOS - TDK Electronics
Description: CAP ALUM 220UF 20% 250V SNAP
Написати відгук
Aluminium Electrolytic Capacitors - Snap In ALUMINUM ELECTROLYTIC SNAP-IN 220 F 250V 25.4X25.
Інші пропозиції B43231F2227M
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
B43231F2227M B43231F2227M Виробник : EPCOS / TDK B43231-1206869.pdf Aluminium Electrolytic Capacitors - Snap In ALUMINUM ELECTROLYTIC SNAP-IN 220 F 250V 25.4X25