B43252A4337M
B43252A4337M EPCOS - TDK Electronics
B41252_B43252_2008.pdf
Виробник: EPCOS - TDK Electronics
Description: CAP ALUM 330UF 20% 350V SNAP
Packaging: Bulk
Tolerance: ±20%
Package / Case: Radial, Can - Snap-In
Size / Dimension: 1.181" Dia (30.00mm)
Polarization: Polar
Mounting Type: Through Hole
Operating Temperature: -25°C ~ 105°C
Applications: General Purpose
Lead Spacing: 0.394" (10.00mm)
Lifetime @ Temp.: 2000 Hrs @ 105°C
Height - Seated (Max): 1.654" (42.00mm)
Part Status: Active
Capacitance: 330 µF
Voltage - Rated: 350 V
Ripple Current @ Low Frequency: 1.36 A @ 120 Hz
Ripple Current @ High Frequency: 2.108 A @ 20 kHz
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CAP ALUM 330UF 20% 350V SNAP, Packaging: Bulk, Tolerance: ±20%, Package / Case: Radial, Can - Snap-In, Size / Dimension: 1.181" Dia (30.00mm), Polarization: Polar, Mounting Type: Through Hole, Operating Temperature: -25°C ~ 105°C, Applications: General Purpose, Lead Spacing: 0.394" (10.00mm), Lifetime @ Temp.: 2000 Hrs @ 105°C, Height - Seated (Max): 1.654" (42.00mm), Part Status: Active, Capacitance: 330 µF, Voltage - Rated: 350 V, Ripple Current @ Low Frequency: 1.36 A @ 120 Hz, Ripple Current @ High Frequency: 2.108 A @ 20 kHz.