B43252A5337M000
B43252A5337M000 EPCOS - TDK Electronics
B41252_B43252_2008.pdf
Виробник: EPCOS - TDK Electronics
Description: CAP ALUM 330UF 20% 450V SNAP
Packaging: Bulk
Tolerance: ±20%
Package / Case: Radial, Can - Snap-In
Size / Dimension: 1.181" Dia (30.00mm)
Polarization: Polar
Mounting Type: Through Hole
Operating Temperature: -25°C ~ 105°C
Applications: General Purpose
Lead Spacing: 0.394" (10.00mm)
Lifetime @ Temp.: 2000 Hrs @ 105°C
Height - Seated (Max): 2.047" (52.00mm)
Part Status: Active
Capacitance: 330 µF
Voltage - Rated: 450 V
Ripple Current @ Low Frequency: 1.48 A @ 120 Hz
Ripple Current @ High Frequency: 2.294 A @ 20 kHz
на замовлення 98 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CAP ALUM 330UF 20% 450V SNAP, Packaging: Bulk, Tolerance: ±20%, Package / Case: Radial, Can - Snap-In, Size / Dimension: 1.181" Dia (30.00mm), Polarization: Polar, Mounting Type: Through Hole, Operating Temperature: -25°C ~ 105°C, Applications: General Purpose, Lead Spacing: 0.394" (10.00mm), Lifetime @ Temp.: 2000 Hrs @ 105°C, Height - Seated (Max): 2.047" (52.00mm), Part Status: Active, Capacitance: 330 µF, Voltage - Rated: 450 V, Ripple Current @ Low Frequency: 1.48 A @ 120 Hz, Ripple Current @ High Frequency: 2.294 A @ 20 kHz.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
B43252A5337M000 B43252A5337M000 Виробник : EPCOS / TDK B41252_B43252_2008.pdf Aluminium Electrolytic Capacitors - Snap In 450VDC 330uF 20% 6mm Terminals