B43252A5397M
B43252A5397M EPCOS - TDK Electronics
B41252_B43252_2008.pdf
Виробник: EPCOS - TDK Electronics
Description: CAP ALUM 390UF 20% 450V SNAP
Packaging: Bulk
Tolerance: ±20%
Package / Case: Radial, Can - Snap-In
Size / Dimension: 1.378" Dia (35.00mm)
Polarization: Polar
Mounting Type: Through Hole
Operating Temperature: -25°C ~ 105°C
Applications: General Purpose
Lead Spacing: 0.394" (10.00mm)
Lifetime @ Temp.: 2000 Hrs @ 105°C
Height - Seated (Max): 1.850" (47.00mm)
Capacitance: 390 µF
Voltage - Rated: 450 V
Ripple Current @ Low Frequency: 1.66 A @ 120 Hz
Ripple Current @ High Frequency: 2.573 A @ 20 kHz
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CAP ALUM 390UF 20% 450V SNAP, Packaging: Bulk, Tolerance: ±20%, Package / Case: Radial, Can - Snap-In, Size / Dimension: 1.378" Dia (35.00mm), Polarization: Polar, Mounting Type: Through Hole, Operating Temperature: -25°C ~ 105°C, Applications: General Purpose, Lead Spacing: 0.394" (10.00mm), Lifetime @ Temp.: 2000 Hrs @ 105°C, Height - Seated (Max): 1.850" (47.00mm), Capacitance: 390 µF, Voltage - Rated: 450 V, Ripple Current @ Low Frequency: 1.66 A @ 120 Hz, Ripple Current @ High Frequency: 2.573 A @ 20 kHz.
Інші пропозиції B43252A5397M
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
B43252A5397M B43252A5397M Виробник : EPCOS / TDK B43252_CN-957727.pdf Aluminium Electrolytic Capacitors - Snap In ALUMINUM ELECTROLYTIC SNAP-IN 450V. 390 F. 35x45mm can. Standard. 105C. 2000hr.