B43252A5566M
B43252A5566M EPCOS - TDK Electronics
B41252_B43252_2008.pdf
Виробник: EPCOS - TDK Electronics
Description: CAP ALUM 56UF 20% 450V SNAP
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Aluminium Electrolytic Capacitors - Snap In ALUMINUM ELECTROLYTIC SNAP-IN 56 F 450V 22X25.
Інші пропозиції B43252A5566M
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
B43252A5566M B43252A5566M Виробник : EPCOS / TDK B43252_CN-957727.pdf Aluminium Electrolytic Capacitors - Snap In ALUMINUM ELECTROLYTIC SNAP-IN 56 F 450V 22X25