B43252A9686M
B43252A9686M EPCOS - TDK Electronics
B41252_B43252_2008.pdf
Виробник: EPCOS - TDK Electronics
Description: CAP ALUM 68UF 20% 400V SNAP
Написати відгук
Aluminium Electrolytic Capacitors - Snap In ALUMINUM ELECTROLYTIC 68 F 400V 22x25 SI.
Інші пропозиції B43252A9686M
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
B43252A9686M B43252A9686M Виробник : EPCOS / TDK B43252_CN-957727.pdf Aluminium Electrolytic Capacitors - Snap In ALUMINUM ELECTROLYTIC 68 F 400V 22x25 SI