Продукція > TDK > B43303B9227M
B43303B9227M
B43303B9227M TDK
02100222.pdf
Виробник: TDK
Cap Aluminum Lytic 220uF 400V 20% (25 X 40mm) Snap-In 10mm 0.7 Ohm 1000mA 2000h 85°C Bulk
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук