B44066R6506E230 EPCOS - TDK Electronics
B44066R6yyyE230_DS.pdf
Виробник: EPCOS - TDK Electronics
Description: PFC CTLR W/OLED BR6000-HD6
Packaging: Bulk
Delay Time: 1 Sec ~ 20 Min
Output Type: Relay
Mounting Type: Panel Mount
Type: Voltage Sensing AC
Voltage - Supply: 110 ~ 230VAC
Contact Rating @ Voltage: 6A @ 250VAC
Trip Range: 30 ~ 525V AC