B44066R7415E230 EPCOS - TDK Electronics
B44066R7yyyE230_DS.pdf
Виробник: EPCOS - TDK Electronics
Description: PFC CTLR BR7000
Packaging: Bulk
Delay Time: No Delay
Output Type: Relay
Mounting Type: Panel Mount
Type: Voltage Sensing AC
Voltage - Supply: 110 ~ 440VAC
Contact Rating @ Voltage: 5A @ 250VAC
Trip Range: 30 ~ 760V AC
Part Status: Active
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: PFC CTLR BR7000, Packaging: Bulk, Delay Time: No Delay, Output Type: Relay, Mounting Type: Panel Mount, Type: Voltage Sensing AC, Voltage - Supply: 110 ~ 440VAC, Contact Rating @ Voltage: 5A @ 250VAC, Trip Range: 30 ~ 760V AC, Part Status: Active.