B44066R7515E230 EPCOS - TDK Electronics
B44066R7yyyE230_DS.pdf
Виробник: EPCOS - TDK Electronics
Description: PFC CTLR W/OLED BR7000-HD
Packaging: Bulk
Delay Time: No Delay
Output Type: Relay
Mounting Type: Panel Mount
Type: Voltage Sensing AC
Voltage - Supply: 110 ~ 440VAC
Contact Rating @ Voltage: 5A @ 250VAC
Trip Range: 30 ~ 760V AC