Продукція > KEMET > B45197A3686M309
B45197A3686M309
B45197A3686M309 Kemet
kem_t2009_t495.pdf
Виробник: Kemet
Cap Tant Solid 68uF 16V C CASE 20% (6 X 3.2 X 2.5mm) Inward L SMD 6032-28 0.25 Ohm 125°C T/R
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук