B5-H2S-100P-O-X Automation Components, Inc.
Q5_B5.pdf
Виробник: Automation Components, Inc.
Description: BACnet MSTP, Smart Sensor, Hydro
Packaging: Tape & Box (TB)
Output: 1V ~ 5V, 2V ~ 10V, 4mA ~ 20mA, RS485
Type: Hydrogen Sulfide (H2S)
Operating Temperature: -10°C ~ 50°C
Voltage - Supply: 15VAC ~ 24VAC, 18VDC ~ 30VDC
Current - Supply: 300mA
Part Status: Active
на замовлення 1 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: BACnet MSTP, Smart Sensor, Hydro, Packaging: Tape & Box (TB), Output: 1V ~ 5V, 2V ~ 10V, 4mA ~ 20mA, RS485, Type: Hydrogen Sulfide (H2S), Operating Temperature: -10°C ~ 50°C, Voltage - Supply: 15VAC ~ 24VAC, 18VDC ~ 30VDC, Current - Supply: 300mA, Part Status: Active.