B5015M12B
B5015M12B Boyd Laconia, LLC
f304f5e4d2c2098b98f92dbdbff43368.pdf
Виробник: Boyd Laconia, LLC
Description: BLOWER 12VDC 51.6X15MM
Packaging: Bulk
Voltage - Rated: 12VDC
Size / Dimension: Square/Rounded - 50mm L x 50mm H
Bearing Type: Ball
RPM: 5500 RPM
Air Flow: 3.8 CFM (0.106m³/min)
Width: 15.00mm
Operating Temperature: 14 ~ 158°F (-10 ~ 70°C)
Termination: 2 Wire Leads
Approval Agency: CE, cURus, TUV
Fan Type: Blower
Noise: 39.5dB(A)
Static Pressure: 0.650 in H2O (161.9 Pa)
Power (Watts): 1.32 W
на замовлення 360 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: BLOWER 12VDC 51.6X15MM, Packaging: Bulk, Voltage - Rated: 12VDC, Size / Dimension: Square/Rounded - 50mm L x 50mm H, Bearing Type: Ball, RPM: 5500 RPM, Air Flow: 3.8 CFM (0.106m³/min), Width: 15.00mm, Operating Temperature: 14 ~ 158°F (-10 ~ 70°C), Termination: 2 Wire Leads, Approval Agency: CE, cURus, TUV, Fan Type: Blower, Noise: 39.5dB(A), Static Pressure: 0.650 in H2O (161.9 Pa), Power (Watts): 1.32 W.