B57164K0102J002
B57164K0102J002 EPCOS - TDK Electronics
NTC_Leaded_disks_K164.pdf
Виробник: EPCOS - TDK Electronics
Description: THERMISTOR NTC 1KOHM 3730K DISC
Packaging: Bulk
Package / Case: Disc, 5.5mm Dia x 5.0mm W
Mounting Type: Through Hole
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
B25/100: 3730K
B Value Tolerance: ±3%
Resistance in Ohms @ 25°C: 1k
Resistance Tolerance: ±5%
Part Status: Active
Power - Max: 450 mW
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: THERMISTOR NTC 1KOHM 3730K DISC, Packaging: Bulk, Package / Case: Disc, 5.5mm Dia x 5.0mm W, Mounting Type: Through Hole, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, B25/100: 3730K, B Value Tolerance: ±3%, Resistance in Ohms @ 25°C: 1k, Resistance Tolerance: ±5%, Part Status: Active, Power - Max: 450 mW.