B57164K0331K000
B57164K0331K000 EPCOS - TDK Electronics
NTC_Leaded_disks_K164.pdf
Виробник: EPCOS - TDK Electronics
Description: THERMISTOR NTC 330OHM 3450K DISC
Packaging: Bulk
Package / Case: Disc, 5.5mm Dia x 5.0mm W
Mounting Type: Through Hole
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
B25/100: 3450K
B Value Tolerance: ±3%
Resistance in Ohms @ 25°C: 330
Resistance Tolerance: ±10%
Length - Lead Wire: 1.42" (36.00mm)
Power - Max: 450 mW
Написати відгук
Description: THERMISTOR NTC 330OHM 3450K DISC, Packaging: Bulk, Package / Case: Disc, 5.5mm Dia x 5.0mm W, Mounting Type: Through Hole, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, B25/100: 3450K, B Value Tolerance: ±3%, Resistance in Ohms @ 25°C: 330, Resistance Tolerance: ±10%, Length - Lead Wire: 1.42" (36.00mm), Power - Max: 450 mW.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
B57164K0331K000 B57164K0331K000 Виробник : EPCOS / TDK NTC_Leaded_disks_K164.pdf NTC Thermistors 330 Ohms 3450 3%