B58031I7504M002
B58031I7504M002 EPCOS - TDK Electronics
B58031_LP_Series_Rev_Jul_2016.pdf
Виробник: EPCOS - TDK Electronics
Description: CAP CER 0.5UF 700V SMD
Packaging: Strip
Tolerance: ±20%
Lead Style: L-Lead
Features: Low ESL, Low Profile, High Temperature
Voltage - Rated: 700V
Package / Case: Nonstandard SMD
Size / Dimension: 0.427" L x 0.309" W (10.84mm x 7.85mm)
Mounting Type: Surface Mount, MLCC
Operating Temperature: -40°C ~ 150°C
Applications: Automotive, SMPS Filtering
Ratings: AEC-Q200
Capacitance: 0.5 µF
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CAP CER 0.5UF 700V SMD, Packaging: Strip, Tolerance: ±20%, Lead Style: L-Lead, Features: Low ESL, Low Profile, High Temperature, Voltage - Rated: 700V, Package / Case: Nonstandard SMD, Size / Dimension: 0.427" L x 0.309" W (10.84mm x 7.85mm), Mounting Type: Surface Mount, MLCC, Operating Temperature: -40°C ~ 150°C, Applications: Automotive, SMPS Filtering, Ratings: AEC-Q200, Capacitance: 0.5 µF.