B59100C60A70
B59100C60A70 EPCOS - TDK Electronics
B59100C Rev2002.pdf
Виробник: EPCOS - TDK Electronics
Description: THERMISTOR PTC 100 OHM RADIAL
Packaging: Bulk
Package / Case: Disc, 4.0mm Dia x 3.5mm W
Mounting Type: Through Hole
Operating Temperature: 90°C ~ 150°C
Part Status: Obsolete
Resistance @ 25°C: 100 Ohms
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: THERMISTOR PTC 100 OHM RADIAL, Packaging: Bulk, Package / Case: Disc, 4.0mm Dia x 3.5mm W, Mounting Type: Through Hole, Operating Temperature: 90°C ~ 150°C, Part Status: Obsolete, Resistance @ 25°C: 100 Ohms.