B59102R0240A010
B59102R0240A010 EPCOS - TDK Electronics
PTC_Heating_B59102_R102.pdf
Виробник: EPCOS - TDK Electronics
Description: THERMISTOR PTC 1K OHM 50% RECT
Packaging: Tray
Package / Case: Rectangular Disc
Mounting Type: Surface Mount
Operating Temperature: -40°C ~ 200°C
Resistance Tolerance: ±50%
Supplier Device Package: Rectangular Disc
Resistance @ 25°C: 1 kOhms
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: THERMISTOR PTC 1K OHM 50% RECT, Packaging: Tray, Package / Case: Rectangular Disc, Mounting Type: Surface Mount, Operating Temperature: -40°C ~ 200°C, Resistance Tolerance: ±50%, Supplier Device Package: Rectangular Disc, Resistance @ 25°C: 1 kOhms.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
B59102R0240A010 B59102R0240A010 Виробник : EPCOS / TDK PTC_Heating_B59102_R102.pdf PTC (Positive Temperature Coefficient) Thermistors 240A 10 240 GRAD C A PTC Thermistor 102A