B59196A0120A020
B59196A0120A020 EPCOS - TDK Electronics
PTC_MotorStarting_Disk_A.pdf
Виробник: EPCOS - TDK Electronics
Description: SENSOR PTC 15OHM 15% DISC
Packaging: Tray
Package / Case: Disc
Mounting Type: Surface Mount
Operating Temperature: 5°C ~ 80°C
Resistance Tolerance: ±15%
Resistance @ 25°C: 15 Ohms
на замовлення 516 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 4
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: SENSOR PTC 15OHM 15% DISC, Packaging: Tray, Package / Case: Disc, Mounting Type: Surface Mount, Operating Temperature: 5°C ~ 80°C, Resistance Tolerance: ±15%, Resistance @ 25°C: 15 Ohms.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
B59196A0120A020 B59196A0120A020 Виробник : EPCOS / TDK PTC_MotorStarting_Disk_A.pdf PTC (Positive Temperature Coefficient) Thermistors 120A 20 19.6X3.2 PTC Thermistor 196A