B59506A0120A020
B59506A0120A020 EPCOS - TDK Electronics
PTC_MotorStarting_Disk_A.pdf
Виробник: EPCOS - TDK Electronics
Description: THERMISTOR PTC 4.7 OHM 20% DISC
Packaging: Tray
Package / Case: Disc
Mounting Type: Surface Mount
Operating Temperature: 5°C ~ 80°C
Resistance Tolerance: ±20%
Resistance @ 25°C: 4.7 Ohms
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: THERMISTOR PTC 4.7 OHM 20% DISC, Packaging: Tray, Package / Case: Disc, Mounting Type: Surface Mount, Operating Temperature: 5°C ~ 80°C, Resistance Tolerance: ±20%, Resistance @ 25°C: 4.7 Ohms.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
B59506A0120A020 B59506A0120A020 Виробник : EPCOS / TDK PTC_MotorStarting_Disk_A.pdf PTC (Positive Temperature Coefficient) Thermistors 120A 20 17.5X2.5 PTC Thermistor 506A