B59548A0135A020
B59548A0135A020 EPCOS - TDK Electronics
PTC_MotorStarting_Disk_LPC.pdf
Виробник: EPCOS - TDK Electronics
Description: SENSOR PTC 6.8OHM 20% DISC
Packaging: Tray
Package / Case: Disc
Mounting Type: Surface Mount
Operating Temperature: 5°C ~ 80°C
Resistance Tolerance: ±20%
Resistance @ 25°C: 6.8 Ohms
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: SENSOR PTC 6.8OHM 20% DISC, Packaging: Tray, Package / Case: Disc, Mounting Type: Surface Mount, Operating Temperature: 5°C ~ 80°C, Resistance Tolerance: ±20%, Resistance @ 25°C: 6.8 Ohms.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
B59548A0135A020 B59548A0135A020 Виробник : EPCOS / TDK PTC_MotorStarting_Disk_LPC.pdf PTC (Positive Temperature Coefficient) Thermistors 135A 20 16.0X2.5 PTC Thermistor 548A