B59601A0095B062
B59601A0095B062 EPCOS - TDK Electronics
PTC_Sensors_SMD_chips_standard.pdf
Виробник: EPCOS - TDK Electronics
Description: THERMISTOR PTC 470 OHM 50% 0603
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 0603 (1608 Metric)
Mounting Type: Surface Mount
Operating Temperature: -40°C ~ 125°C
Resistance Tolerance: ±50%
Supplier Device Package: 0603 (1608 Metric)
Part Status: Obsolete
Resistance @ 25°C: 470 Ohms
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: THERMISTOR PTC 470 OHM 50% 0603, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 0603 (1608 Metric), Mounting Type: Surface Mount, Operating Temperature: -40°C ~ 125°C, Resistance Tolerance: ±50%, Supplier Device Package: 0603 (1608 Metric), Part Status: Obsolete, Resistance @ 25°C: 470 Ohms.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
B59601A0095B062 B59601A0095B062 Виробник : EPCOS / TDK PTC_Sensors_SMD_chips_standard.pdf PTC Thermistors PTC THERMISTOR A 601B 95A 62