B6015TH12B
B6015TH12B Boyd Laconia, LLC
352d2882df71887bb9286d222ce187e2.pdf
Виробник: Boyd Laconia, LLC
Description: BLOWER 12VDC 60X15MM TACH
Packaging: Bulk
Voltage - Rated: 12VDC
Size / Dimension: Square/Rounded - 60mm L x 60mm H
Bearing Type: Ball
RPM: 4500 RPM
Air Flow: 5.6 CFM (0.157m³/min)
Width: 15.00mm
Operating Temperature: 14 ~ 158°F (-10 ~ 70°C)
Termination: 2 Wire Leads
Approval Agency: CE, cURus, TUV
Fan Type: Blower
Noise: 36.0dB(A)
Static Pressure: 0.610 in H2O (151.9 Pa)
Power (Watts): 2.16 W
на замовлення 1991 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: BLOWER 12VDC 60X15MM TACH, Packaging: Bulk, Voltage - Rated: 12VDC, Size / Dimension: Square/Rounded - 60mm L x 60mm H, Bearing Type: Ball, RPM: 4500 RPM, Air Flow: 5.6 CFM (0.157m³/min), Width: 15.00mm, Operating Temperature: 14 ~ 158°F (-10 ~ 70°C), Termination: 2 Wire Leads, Approval Agency: CE, cURus, TUV, Fan Type: Blower, Noise: 36.0dB(A), Static Pressure: 0.610 in H2O (151.9 Pa), Power (Watts): 2.16 W.