Продукція > AMPHENOL RF > B6121A1-NT3G-1-50
B6121A1-NT3G-1-50
B6121A1-NT3G-1-50 AMPHENOL RF
b6121A1NT3G150.pdf
Виробник: AMPHENOL RF
Category: BNC connectors
Description: Connector: BNC; plug; female; straight; 50Ω; crimped; for cable
Type of connector: BNC
Connector: plug
Kind of connector: female
Spatial orientation: straight
Wave impedance: 50Ω
Electrical mounting: crimped
Mechanical mounting: for cable
Contact plating: gold-plated
Insulator material: PTFE
Kind of cable: B7806A; KX15; L190-16; L910-30; LMR195; M17-28; RG58(A); RG141; RG303
Max. frequency: 4GHz
на замовлення 600 шт:
термін постачання 14-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 3
Відгуки про товар
Написати відгук
Category: BNC connectors, Description: Connector: BNC; plug; female; straight; 50Ω; crimped; for cable, Type of connector: BNC, Connector: plug, Kind of connector: female, Spatial orientation: straight, Wave impedance: 50Ω, Electrical mounting: crimped, Mechanical mounting: for cable, Contact plating: gold-plated, Insulator material: PTFE, Kind of cable: B7806A; KX15; L190-16; L910-30; LMR195; M17-28; RG58(A); RG141; RG303, Max. frequency: 4GHz.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
B6121A1-NT3G-1-50 B6121A1-NT3G-1-50 Виробник : Amphenol b6121a1nt3g150.pdf Conn BNC 50Ohm Crimp ST Cable Mount F Gold Over Nickel
на замовлення 932 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 43
B6121A1NT3G150 Виробник : Amphenol RF COAXIAL, BNC, STRAIGHT JACK, 50 Ом Група товару: Розніми високочастотні (коаксіальні, RF) Од. вим: шт