Продукція > AMPHENOL RF > B6121E1-ND3G-5-50
B6121E1-ND3G-5-50
B6121E1-ND3G-5-50 AMPHENOL RF
b6121E1ND3G550.pdf
Виробник: AMPHENOL RF
Category: BNC connectors
Description: Connector: BNC; plug; female; straight; 50Ω; crimped; for cable; POM
Type of connector: BNC
Connector: plug
Kind of connector: female
Spatial orientation: straight
Wave impedance: 50Ω
Electrical mounting: crimped
Mechanical mounting: for cable
Insulator material: POM
Contact plating: gold-plated
Max. frequency: 4GHz
Kind of cable: B7805A; KX3; KX22; M17-113; M17-119; RG174; RG188(A); RG316
на замовлення 201 шт:
термін постачання 14-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 2
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: AMPHENOL RF - B6121E1-ND3G-5-50 - HF-/Koaxialsteckverbinder, BNC-Koaxial, Gerade Buchse, Crimp, 50 ohm, RG174, RG188, RG188A, RG316, tariffCode: 85366990, rohsCompliant: Y-EX, Kontaktüberzug: Vergoldete Kontakte, hazardous: false, rohsPhthalatesCompliant: YES, Kontaktmaterial: Phosphorbronze, Steckverbinderausführung: Gerade Buchse, isCanonical: Y, Steckverbindermontage: Kabelmontage, usEccn: EAR99, euEccn: NLR, Steckverbinder: BNC-Koaxial, Koaxialanschluss: Crimp, Impedanz: 50ohm, Produktpalette: -, productTraceability: No, Frequenz, max.: 4GHz, Koaxialkabeltyp: RG174, RG188, RG188A, RG316, SVHC: No SVHC (17-Dec-2014).
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
B6121E1-ND3G-5-50 B6121E1-ND3G-5-50 Виробник : AMPHENOL RF AMPHS09232-1.pdf?hkey=6D3A4C79FDBF58556ACFDE234799DDF0 Description: AMPHENOL RF - B6121E1-ND3G-5-50 - HF-/Koaxialsteckverbinder, BNC-Koaxial, Gerade Buchse, Crimp, 50 ohm, RG174, RG188, RG188A, RG316
tariffCode: 85366990
rohsCompliant: Y-EX
Kontaktüberzug: Vergoldete Kontakte
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
Kontaktmaterial: Phosphorbronze
Steckverbinderausführung: Gerade Buchse
isCanonical: Y
Steckverbindermontage: Kabelmontage
usEccn: EAR99
euEccn: NLR
Steckverbinder: BNC-Koaxial
Koaxialanschluss: Crimp
Impedanz: 50ohm
Produktpalette: -
productTraceability: No
Frequenz, max.: 4GHz
Koaxialkabeltyp: RG174, RG188, RG188A, RG316
SVHC: No SVHC (17-Dec-2014)
на замовлення 1042 шт:
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 3
B6121E1-ND3G-5-50 B6121E1-ND3G-5-50 Виробник : Amphenol bnc2006.pdf Conn BNC RCP 0Hz to 4GHz 50Ohm Crimp ST Cable Mount Gold/Silver
на замовлення 454 шт:
Мінімальне замовлення: 35
B6121E1ND3G550 Виробник : Amphenol RF COAXIAL, BNC, STRAIGHT JACK, 50 Ом Група товару: Розніми високочастотні (коаксіальні, RF) Од. вим: шт