B62.915HGB.00410
B62.915HGB.00410 Apacer Memory America
Apacer_PV910-M230%20BiCS5_B62.915XXB.XXX10_Spec_v1.0.pdf
Виробник: Apacer Memory America
Description: SSD 120GB M.2 PCIE TLC NVME 3.3V
Packaging: Bulk
Size / Dimension: 30.00mm x 22.00mm x 3.88mm
Memory Size: 120GB
Memory Type: Solid State Drive (SSD) FLASH - NAND (TLC)
Type: NVMe
Operating Temperature: 0°C ~ 70°C
Voltage - Supply: 3.3V
Current - Max: 410mA
Form Factor: M.2 Module, PCIe
Speed - Read: 1.1GB/s
Speed - Write: 530MB/s
на замовлення 1 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: SSD 120GB M.2 PCIE TLC NVME 3.3V, Packaging: Bulk, Size / Dimension: 30.00mm x 22.00mm x 3.88mm, Memory Size: 120GB, Memory Type: Solid State Drive (SSD) FLASH - NAND (TLC), Type: NVMe, Operating Temperature: 0°C ~ 70°C, Voltage - Supply: 3.3V, Current - Max: 410mA, Form Factor: M.2 Module, PCIe, Speed - Read: 1.1GB/s, Speed - Write: 530MB/s.