B65511A0063A033
B65511A0063A033 TDK Corporation
p_7_4.pdf
Виробник: TDK Corporation
Description: FERRITE CORE P 63NH M33 2PCS
Packaging: Box
Tolerance: ±3%
Material: M33
Diameter: 0.289" (7.35mm)
Height: 0.083" (2.10mm)
Core Type: P (Pot Core)
Supplier Device Package: P 7 x 4
Inductance Factor (Al): 63 nH
Initial Permeability (µi): 750
Finish: Uncoated
Gap: Gapped
Part Status: Active
Effective Permeability (µe): 72.0
Core Factor (ΣI/A) mm⁻¹: 1.43
Effective Length (le) mm: 10.0
Effective Area (Ae) mm²: 7.0
Effective Magnetic Volume (Ve) mm³: 70.0
на замовлення 1466 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 2
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: FERRITE CORE P 63NH M33 2PCS, Packaging: Box, Tolerance: ±3%, Material: M33, Diameter: 0.289" (7.35mm), Height: 0.083" (2.10mm), Core Type: P (Pot Core), Supplier Device Package: P 7 x 4, Inductance Factor (Al): 63 nH, Initial Permeability (µi): 750, Finish: Uncoated, Gap: Gapped, Part Status: Active, Effective Permeability (µe): 72.0, Core Factor (ΣI/A) mm⁻¹: 1.43, Effective Length (le) mm: 10.0, Effective Area (Ae) mm²: 7.0, Effective Magnetic Volume (Ve) mm³: 70.0.