B65523J0100J087
B65523J0100J087 EPCOS - TDK Electronics
er_9_5_5.pdf
Виробник: EPCOS - TDK Electronics
Description: FERRITE CORE ER 100NH N87
Packaging: Box
Tolerance: ±5%
Material: N87
Length: 0.374" (9.50mm)
Width: 0.197" (5.00mm)
Height: 0.098" (2.50mm)
Core Type: ER
Supplier Device Package: ER 9.5 x 5
Inductance Factor (Al): 100 nH
Initial Permeability (µi): 2200
Finish: Uncoated
Gap: Gapped
Core Factor (ΣI/A) mm⁻¹: 1.54
Effective Length (le) mm: 13.6
Effective Area (Ae) mm²: 8.81
Minimum Core Cross Section (Amin) mm²: 7.6
Effective Magnetic Volume (Ve) mm³: 120.0
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: FERRITE CORE ER 100NH N87, Packaging: Box, Tolerance: ±5%, Material: N87, Length: 0.374" (9.50mm), Width: 0.197" (5.00mm), Height: 0.098" (2.50mm), Core Type: ER, Supplier Device Package: ER 9.5 x 5, Inductance Factor (Al): 100 nH, Initial Permeability (µi): 2200, Finish: Uncoated, Gap: Gapped, Core Factor (ΣI/A) mm⁻¹: 1.54, Effective Length (le) mm: 13.6, Effective Area (Ae) mm²: 8.81, Minimum Core Cross Section (Amin) mm²: 7.6, Effective Magnetic Volume (Ve) mm³: 120.0.