B65541T0160G048
B65541T0160G048 EPCOS - TDK Electronics
p_14_8.pdf
Виробник: EPCOS - TDK Electronics
Description: FERRITE CORE P 160NH N48 2PCS
Packaging: Box
Tolerance: ±3%
Material: N48
Diameter: 0.563" (14.30mm)
Height: 0.167" (4.25mm)
Core Type: P (Pot Core)
Supplier Device Package: P 14 x 8
Inductance Factor (Al): 160 nH
Finish: Uncoated
Gap: Gapped
Part Status: Active
Effective Permeability (µe): 102.0
Core Factor (ΣI/A) mm⁻¹: 0.8
Effective Length (le) mm: 20.0
Effective Area (Ae) mm²: 25.0
Minimum Core Cross Section (Amin) mm²: 20.0
Effective Magnetic Volume (Ve) mm³: 500.0
на замовлення 2451 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 2
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: FERRITE CORE P 160NH N48 2PCS, Packaging: Box, Tolerance: ±3%, Material: N48, Diameter: 0.563" (14.30mm), Height: 0.167" (4.25mm), Core Type: P (Pot Core), Supplier Device Package: P 14 x 8, Inductance Factor (Al): 160 nH, Finish: Uncoated, Gap: Gapped, Part Status: Active, Effective Permeability (µe): 102.0, Core Factor (ΣI/A) mm⁻¹: 0.8, Effective Length (le) mm: 20.0, Effective Area (Ae) mm²: 25.0, Minimum Core Cross Section (Amin) mm²: 20.0, Effective Magnetic Volume (Ve) mm³: 500.0.