B65611T0400G048 EPCOS - TDK Electronics
p_36_22.pdf
Виробник: EPCOS - TDK Electronics
Description: FERRITE CORE P 400NH N48 2PCS
Tolerance: ±2%
Packaging: Box
Material: N48
Diameter: 1.417" (36.00mm)
Height: 0.433" (11.00mm)
Core Type: P (Pot Core)
Supplier Device Package: P 36 x 22
Inductance Factor (Al): 400 nH
Finish: Uncoated
Gap: Gapped
Effective Permeability (µe): 82.0
Core Factor (ΣI/A) mm⁻¹: 0.26
Effective Length (le) mm: 52.0
Effective Area (Ae) mm²: 202.0
Effective Magnetic Volume (Ve) mm³: 10500.0
Написати відгук
Description: FERRITE CORE P 400NH N48 2PCS, Tolerance: ±2%, Packaging: Box, Material: N48, Diameter: 1.417" (36.00mm), Height: 0.433" (11.00mm), Core Type: P (Pot Core), Supplier Device Package: P 36 x 22, Inductance Factor (Al): 400 nH, Finish: Uncoated, Gap: Gapped, Effective Permeability (µe): 82.0, Core Factor (ΣI/A) mm⁻¹: 0.26, Effective Length (le) mm: 52.0, Effective Area (Ae) mm²: 202.0, Effective Magnetic Volume (Ve) mm³: 10500.0.