B65651D0100A033
B65651D0100A033 EPCOS - TDK Electronics
p_18_11.pdf
Виробник: EPCOS - TDK Electronics
Description: FERRITE CORE P 100NH M33 2PCS
Packaging: Box
Tolerance: ±3%
Material: M33
Diameter: 0.724" (18.40mm)
Height: 0.209" (5.30mm)
Core Type: P (Pot Core)
Supplier Device Package: P 18 x 11
Inductance Factor (Al): 100 nH
Initial Permeability (µi): 750
Finish: Uncoated
Gap: Gapped
Part Status: Active
Effective Permeability (µe): 48.0
Core Factor (ΣI/A) mm⁻¹: 0.6
Effective Length (le) mm: 25.9
Effective Area (Ae) mm²: 43.0
Effective Magnetic Volume (Ve) mm³: 1114.0
на замовлення 1560 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: FERRITE CORE P 100NH M33 2PCS, Packaging: Box, Tolerance: ±3%, Material: M33, Diameter: 0.724" (18.40mm), Height: 0.209" (5.30mm), Core Type: P (Pot Core), Supplier Device Package: P 18 x 11, Inductance Factor (Al): 100 nH, Initial Permeability (µi): 750, Finish: Uncoated, Gap: Gapped, Part Status: Active, Effective Permeability (µe): 48.0, Core Factor (ΣI/A) mm⁻¹: 0.6, Effective Length (le) mm: 25.9, Effective Area (Ae) mm²: 43.0, Effective Magnetic Volume (Ve) mm³: 1114.0.