B66307F0000X146
B66307F0000X146 EPCOS - TDK Electronics
e_16_8_5.pdf
Виробник: EPCOS - TDK Electronics
Description: FERRITE CORE E T46 1PC
Packaging: Bulk
Material: T46
Length: 0.630" (16.00mm)
Width: 0.185" (4.70mm)
Height: 0.323" (8.20mm)
Core Type: E
Supplier Device Package: E 16 x 8 x 5
Finish: Uncoated
Gap: Ungapped
на замовлення 7750 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 6
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: FERRITE CORE E T46 1PC, Packaging: Bulk, Material: T46, Length: 0.630" (16.00mm), Width: 0.185" (4.70mm), Height: 0.323" (8.20mm), Core Type: E, Supplier Device Package: E 16 x 8 x 5, Finish: Uncoated, Gap: Ungapped.