Продукція > TDK > B66307G0000X197
B66307G0000X197
B66307G0000X197 TDK
e_16_8_5.pdf
Виробник: TDK
Ferrite Cores & Accessories E16/8/5 N97 1050 +30% -20%
на замовлення 7685 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 5
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: FERRITE CORE E 1.05UH N97, Tolerance: -20%, +30%, Packaging: Box, Material: N97, Length: 0.630" (16.00mm), Width: 0.185" (4.70mm), Height: 0.323" (8.20mm), Core Type: E, Supplier Device Package: E 16 x 8 x 5, Inductance Factor (Al): 1.05 µH, Initial Permeability (µi): 2300, Finish: Uncoated, Gap: Ungapped, Part Status: Active, Effective Permeability (µe): 1560.0, Core Factor (ΣI/A) mm⁻¹: 1.87, Effective Length (le) mm: 37.6, Effective Area (Ae) mm²: 20.1, Minimum Core Cross Section (Amin) mm²: 19.4, Effective Magnetic Volume (Ve) mm³: 756.0.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
B66307G0000X197 Виробник : EPCOS - TDK Electronics e_16_8_5.pdf Description: FERRITE CORE E 1.05UH N97
Tolerance: -20%, +30%
Packaging: Box
Material: N97
Length: 0.630" (16.00mm)
Width: 0.185" (4.70mm)
Height: 0.323" (8.20mm)
Core Type: E
Supplier Device Package: E 16 x 8 x 5
Inductance Factor (Al): 1.05 µH