B66311G0150X127
B66311G0150X127 EPCOS - TDK Electronics
e_20_10_6.pdf
Виробник: EPCOS - TDK Electronics
Description: FERRITE CORE E N27
Packaging: Box
Material: N27
Length: 0.803" (20.40mm)
Width: 0.232" (5.90mm)
Height: 0.398" (10.10mm)
Core Type: E
Supplier Device Package: E 20 x 10 x 6
Initial Permeability (µi): 2000
Finish: Uncoated
Gap: Gapped
Part Status: Active
Core Factor (ΣI/A) mm⁻¹: 1.44
Effective Length (le) mm: 46.3
Effective Area (Ae) mm²: 32.1
Minimum Core Cross Section (Amin) mm²: 31.9
Effective Magnetic Volume (Ve) mm³: 1490.0
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: FERRITE CORE E N27, Packaging: Box, Material: N27, Length: 0.803" (20.40mm), Width: 0.232" (5.90mm), Height: 0.398" (10.10mm), Core Type: E, Supplier Device Package: E 20 x 10 x 6, Initial Permeability (µi): 2000, Finish: Uncoated, Gap: Gapped, Part Status: Active, Core Factor (ΣI/A) mm⁻¹: 1.44, Effective Length (le) mm: 46.3, Effective Area (Ae) mm²: 32.1, Minimum Core Cross Section (Amin) mm²: 31.9, Effective Magnetic Volume (Ve) mm³: 1490.0.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
B66311G0150X127 B66311G0150X127 Виробник : EPCOS / TDK e_20_10_6.pdf Ferrite Cores & Accessories E20/10/6 N27LP 0.150MM