B67366A0001X027 EPCOS - TDK Electronics
Виробник: EPCOS - TDK Electronics
Description: U11/9/6 N27 800 +30%
Packaging: Tray
Tolerance: -20%, +30%
Material: N27
Length: 0.409" (10.40mm)
Width: 0.244" (6.20mm)
Height: 0.366" (9.30mm)
Core Type: U
Supplier Device Package: U 11 x 9 x 6
Inductance Factor (Al): 800 nH
Initial Permeability (µi): 2000
Finish: Uncoated
Gap: Ungapped
Effective Permeability (µe): 1340
Core Factor (ΣI/A) mm⁻¹: 2.11
Effective Length (le) mm: 41.5
Effective Area (Ae) mm²: 19.7
Minimum Core Cross Section (Amin) mm²: 19.7
Effective Magnetic Volume (Ve) mm³: 820
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: U11/9/6 N27 800 +30%, Packaging: Tray, Tolerance: -20%, +30%, Material: N27, Length: 0.409" (10.40mm), Width: 0.244" (6.20mm), Height: 0.366" (9.30mm), Core Type: U, Supplier Device Package: U 11 x 9 x 6, Inductance Factor (Al): 800 nH, Initial Permeability (µi): 2000, Finish: Uncoated, Gap: Ungapped, Effective Permeability (µe): 1340, Core Factor (ΣI/A) mm⁻¹: 2.11, Effective Length (le) mm: 41.5, Effective Area (Ae) mm²: 19.7, Minimum Core Cross Section (Amin) mm²: 19.7, Effective Magnetic Volume (Ve) mm³: 820.