Продукція > APACER > B72.22CHGU.00124
B72.22CHGU.00124
B72.22CHGU.00124 Apacer
Apacer_PT220_M242_BiCS5_B72_22CXGU_XXXXX_Spec_v1_1-3106831.pdf
Виробник: Apacer
Solid State Drives - SSD PCIe 2242 NVMe Gen3x4 BICS5 120GB
на замовлення 52 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: PCIE 2242 NVME GEN3X4 BICS5 120G, Packaging: Bulk, Size / Dimension: 42.00mm x 22.00mm x 4.08mm, Memory Size: 128GB, Memory Type: Solid State Drive (SSD) FLASH - NAND (TLC), Type: NVMe, Operating Temperature: 0°C ~ 70°C, Voltage - Supply: 3.3V, Current - Max: 825mA, Form Factor: PCIe 2.0, Speed - Read: 1.2GB/s, Speed - Write: 550MB/s, Part Status: Active.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
Packaging: Bulk
Size / Dimension: 42.00mm x 22.00mm x 4.08mm
Memory Size: 128GB
Memory Type: Solid State Drive (SSD) FLASH - NAND (TLC)
Type: NVMe
Operating Temperature: 0°C ~ 70°C
Voltage - Supply: 3.3V
Current - Max: 825mA