B72.22CJGU.00144 Apacer Memory America
Виробник: Apacer Memory America
Description: PCIE 2242 NVME GEN3X4 BICS5 256G
Packaging: Bulk
Size / Dimension: 42.00mm x 22.00mm x 4.08mm
Memory Size: 256GB
Memory Type: Solid State Drive (SSD) FLASH - NAND (TLC)
Type: NVMe PCIe Gen 3
Operating Temperature: 0°C ~ 70°C
Voltage - Supply: 3.3V
Current - Max: 1.215A
Form Factor: M.2 Module
Speed - Read: 2.2GB/s
Speed - Write: 1.065GB/s
Написати відгук
Description: PCIE 2242 NVME GEN3X4 BICS5 256G, Packaging: Bulk, Size / Dimension: 42.00mm x 22.00mm x 4.08mm, Memory Size: 256GB, Memory Type: Solid State Drive (SSD) FLASH - NAND (TLC), Type: NVMe PCIe Gen 3, Operating Temperature: 0°C ~ 70°C, Voltage - Supply: 3.3V, Current - Max: 1.215A, Form Factor: M.2 Module, Speed - Read: 2.2GB/s, Speed - Write: 1.065GB/s.