Продукція > TDK > B72205S0141K101
B72205S0141K101
B72205S0141K101 TDK
SIOV_Leaded_StandarD.pdf?ref_disty=digikey
Виробник: TDK
Description: VARISTOR 220V 400A DISC 5MM
Packaging: Bulk
Package / Case: Disc 5mm
Mounting Type: Through Hole
Current - Surge: 400 A
Operating Temperature: -40°C ~ 105°C (TA)
Energy: 4.5J
Number of Circuits: 1
Varistor Voltage (Max): 242 V
Varistor Voltage (Min): 198 V
Varistor Voltage (Typ): 220 V
Maximum AC Volts: 140 V
Maximum DC Volts: 180 V
Capacitance @ Frequency: 125 pF @ 1 kHz
на замовлення 5268 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 17
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: VARISTOR 220V 400A DISC 5MM, Packaging: Bulk, Package / Case: Disc 5mm, Mounting Type: Through Hole, Current - Surge: 400 A, Operating Temperature: -40°C ~ 105°C (TA), Energy: 4.5J, Number of Circuits: 1, Varistor Voltage (Max): 242 V, Varistor Voltage (Min): 198 V, Varistor Voltage (Typ): 220 V, Maximum AC Volts: 140 V, Maximum DC Volts: 180 V, Capacitance @ Frequency: 125 pF @ 1 kHz.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
B72205S0141K101 B72205S0141K101 Виробник : EPCOS / TDK SIOV_Leaded_StandarD.pdf?ref_disty=digikey Varistors 140VAC 10% 5mm StandarD