Продукція > EPCOS / TDK > B72205S0441K101
B72205S0441K101
B72205S0441K101 EPCOS / TDK
SIOV_Leaded_StandarD.pdf?ref_disty=digikey
Виробник: EPCOS / TDK
Varistors 440VAC 10% 5mm StandarD
на замовлення 3268 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 7
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: VARISTOR 715V 400A DISC 5MM, Packaging: Bulk, Package / Case: Disc 5mm, Mounting Type: Through Hole, Current - Surge: 400 A, Operating Temperature: -40°C ~ 105°C (TA), Energy: 16J, Number of Circuits: 1, Varistor Voltage (Max): 786.5 V, Varistor Voltage (Min): 643.5 V, Varistor Voltage (Typ): 715 V, Maximum AC Volts: 440 V, Maximum DC Volts: 585 V, Capacitance @ Frequency: 37 pF @ 1 kHz.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
B72205S0441K101 B72205S0441K101 Виробник : EPCOS - TDK Electronics SIOV_Leaded_StandarD.pdf?ref_disty=digikey Description: VARISTOR 715V 400A DISC 5MM
Packaging: Bulk
Package / Case: Disc 5mm
Mounting Type: Through Hole
Current - Surge: 400 A
Operating Temperature: -40°C ~ 105°C (TA)
Energy: 16J
Number of Circuits: 1
Varistor Voltage (Max): 786.5 V
Varistor Voltage (Min): 643.5 V
Varistor Voltage (Typ): 715 V
Maximum AC Volts: 440 V
Maximum DC Volts: 585 V
Capacitance @ Frequency: 37 pF @ 1 kHz