B72205S151K211
B72205S151K211 TDK ELECTRONICS
siov_taping.pdf
Виробник: TDK ELECTRONICS
Var MOV 150VAC/200VDC 400A 240V Radial T/R
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Інші пропозиції B72205S151K211
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
B72205S151K211 B72205S151K211 Виробник : TDK ELECTRONICS siov_taping.pdf Var MOV 150VAC/200VDC 400A 240V Radial T/R