B72205S2301K361 EPCOS - TDK Electronics
Виробник: EPCOS - TDK Electronics
Description: 5MM, 300VAC, 10%, ADVANCED
Packaging: Tape & Box (TB)
Package / Case: Disc 5mm
Mounting Type: Through Hole
Current - Surge: 800 A
Operating Temperature: -40°C ~ 105°C (TA)
Energy: 15J
Number of Circuits: 1
Varistor Voltage (Max): 517 V
Varistor Voltage (Min): 423 V
Varistor Voltage (Typ): 470 V
Maximum AC Volts: 300 V
Maximum DC Volts: 385 V
Capacitance @ Frequency: 55 pF @ 1 kHz
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: 5MM, 300VAC, 10%, ADVANCED, Packaging: Tape & Box (TB), Package / Case: Disc 5mm, Mounting Type: Through Hole, Current - Surge: 800 A, Operating Temperature: -40°C ~ 105°C (TA), Energy: 15J, Number of Circuits: 1, Varistor Voltage (Max): 517 V, Varistor Voltage (Min): 423 V, Varistor Voltage (Typ): 470 V, Maximum AC Volts: 300 V, Maximum DC Volts: 385 V, Capacitance @ Frequency: 55 pF @ 1 kHz.
Інші пропозиції B72205S2301K361
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
B72205S2301K361 B72205S2301K361 Виробник : EPCOS / TDK Varistors 300VAC 10% 5mm AdvanceD