B72207S0200K103 EPCOS - TDK Electronics
Виробник: EPCOS - TDK Electronics
Description: 7MM, 20VAC, 10%, STANDARD
Packaging: Bulk
Package / Case: Disc 7mm
Mounting Type: Through Hole
Current - Surge: 250 A
Operating Temperature: -40°C ~ 105°C (TA)
Energy: 1.3J
Part Status: Active
Number of Circuits: 1
Varistor Voltage (Max): 36.3 V
Varistor Voltage (Min): 29.7 V
Varistor Voltage (Typ): 33 V
Maximum AC Volts: 20 V
Maximum DC Volts: 26 V
Capacitance @ Frequency: 1600 pF @ 1 kHz
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: 7MM, 20VAC, 10%, STANDARD, Packaging: Bulk, Package / Case: Disc 7mm, Mounting Type: Through Hole, Current - Surge: 250 A, Operating Temperature: -40°C ~ 105°C (TA), Energy: 1.3J, Part Status: Active, Number of Circuits: 1, Varistor Voltage (Max): 36.3 V, Varistor Voltage (Min): 29.7 V, Varistor Voltage (Typ): 33 V, Maximum AC Volts: 20 V, Maximum DC Volts: 26 V, Capacitance @ Frequency: 1600 pF @ 1 kHz.