B72207S0331J311 EPCOS - TDK Electronics
Виробник: EPCOS - TDK Electronics
Description: 7MM, 330VAC, 5%, STANDARD
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: Disc 7mm
Mounting Type: Through Hole
Number of Circuits: 1
Maximum AC Volts: 330 V
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: 7MM, 330VAC, 5%, STANDARD, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: Disc 7mm, Mounting Type: Through Hole, Number of Circuits: 1, Maximum AC Volts: 330 V.
Інші пропозиції B72207S0331J311
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
B72207S0331J311 B72207S0331J311 Виробник : EPCOS / TDK Varistors 330VAC 5% 7mm StandarD