B72207S141K111
B72207S141K111 TDK ELECTRONICS
siov_taping.pdf
Виробник: TDK ELECTRONICS
Var MOV 140VAC/180VDC 1200A 220V Thru-Hole Radial Ammo
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук