B72207S151K111
B72207S151K111 TDK ELECTRONICS
siov_taping.pdf
Виробник: TDK ELECTRONICS
Var MOV 150VAC/200VDC 1200A 240V Thru-Hole Radial T/R
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук