B78108E1222K9
B78108E1222K9 TDK ELECTRONICS
b78108_148e.pdf
Виробник: TDK ELECTRONICS
RF Choke Drum Core 2.2uH 10% 1MHz 50Q-Factor Ferrite 3.4A 57mOhm DCR AXL Ammo
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук